Показано 1 по 12 з 15 (Всього сторінок 2)

«Наклейки для малюків» - серія для самих маленьких читачів з 8 книжечок

Наклейки для малюків об'єднані однією головною ідеєю - прищепити дитині від 1.5 до 4 років жвавий інтерес до заняття з книжкою

Яким чином це досягається?

Перш за все, великими кольоровими малюнками добрих кумедних тварин - мишок, слоників, зайчат, їжачків, білочок, бегемотиків. І барвистими наклейками до малюнків і розвиваючих завдань.

Все це справляє яскраве, радісне враження на малюка. А ще картинки з наклейками веселих динозавриків і бджілок, сонечок, рибок, черепашок, живих квіток, листочків, сонечка.

Кроха буде не просто розглядати картинки, клеїти наклейки і фантазувати, як він спілкується з новими друзями - героями книжок цієї серії. Він і справді буде з ними спілкуватися! Адже йому належить відповісти на їх завдання з розвитку навичок логічного і просторового мислення, лічби, уваги, пам'яті.

Жвавий інтерес у малюка виникає лише тоді, коли йому все зрозуміло, коли у нього легко виходить все, що від нього вимагається в книжці.

Тому відмінною рисою цієї нової серії є те, що наклейки до картинок зроблені спеціально на цупкому картоні. Зовсім ще маленькому читачеві буде легше і простіше поводитися з наклейками на щільній основі, ніж зі звичайними тоненькими і «неслухняними» листочками.