Статті

Підбірка книг дітям до 1 року

Вітаємо! У вас народився малюк!

Як же йому хочеться надати все найкраще:

  • кращий одяг, з якого він так швидко виростає;
  • кращі іграшки, щоб його дитинство було щасливе та різнобарвне;
  • кращі книжки, щоб прищепити любов до знань змалечку!

Ми вас чудово розуміємо! Ми обожнюємо діточок та книжки. Тому дуже раді, що ви так само прагнете виховувати особистість!

Зміст:

  1. Які книжки підходять дитині з перших місяців життя?

  2. Коли дитині читати казки?

  3. Як вивчати назви тварин та предметів?

Йдемо разом в вересні на чудове свято Книги у Львові!
З нетерпінням чекаємо Вас на стенді Видавничого Дому «Пегас». Звичайно ж, ми приїдемо туди не з порожніми руками.
На нашому стенді кожен відвідувач форуму знайде свою улюблену дитячу книгу і зможе ознайомитися з новинками, які ми для вас підготували.

«Життя і доля» деяких фоліантів і манускриптів не поступається по захоплюючим і загадковим подіям найвидатнішим особистостям в історії людства.

І найголовніше, що ріднить «видатні» книги з видатними людьми - це роль і значення, як одних, так і інших в розвитку світової культури, науки, в пізнанні людством таємниць світобудови.

Наш сайт відкриває цикл статей, об'єднаних спільною ідеєю - найзнаменитіші і загадкові книги в історії людства.

Три знаменитих видання, з яких ми почнемо, вибрані не випадково. Їх ріднить одна чудова обставина. Справа в тому, що всі вони зберігаються в такому місці, яке саме по собі є унікальною цивілізаційної цінністю.

Давайте в ці пасхальні дні, дорогі друзі і гості сайту видавничого дому Пегас, звернемо свою увагу на зміст і походження нашої української писанки.

Чому на сайті дитячої книги ми присвячуємо місце і час цього виду старовинного народної творчості? Дійсно, що може бути спільного між дитячою книгою і писанкою? А відповідь очевидна: духовне коріння, що об'єднують нас в єдиний народ, зримо проявляються, як у добрій, зробленій з душею, книзі для дітей, що виховує особистість, так і в писанці, яка виховує любов до своїх духовних витоків.

Сьогодні розписані різнокольоровими візерунками пташині яйця, які називають в Україні писанками - невід'ємний атрибут великодніх свят. Для розпису, поряд з курячими, використовують гусячі, качині і страусині яйця. Вони більше курячих за розміром, тому такі писанки виглядають ефектніше.