Фільтр

Ціна (грн)

Показано 1 по 12 з 55 (Всього сторінок 5)

Новинки Видавничого дому "Пегас" - злободенні розвиваючі та навчальні книги кожному малюку

 

Новинки книг для дітей від Видавничого дому "Пегас", представлені в нашому інтернет-магазині, об'єднані однією ідеєю. А назвати її можна так: злободенність.

Тобто, наші нові дитячі книги пропонують читачам те, що їм обов'язково стане в нагоді в житті. Більш того, без чого вони просто ніяк не зможуть обійтися.

Про що йде мова? Ну, давайте тоді по порядку.

Хто наші читачі? Це дітвора у віці від одного-двох років. А сьогодні жодна дитина не може обійтися без розвиваючих і навчальних методик. Чим раніше вони почнуть застосовуватися при спілкуванні з малюком, тим у нього більше шансів на успіх в житті. Тому що життєвий успіх і, як наслідок, матеріальний достаток, тотожний затребуваним професійним навичкам. Особливо здорово, коли це відбудеться вже в молодому віці. А гарну освіту починається з якісних розвиваючих книжок в ранньому дитинстві, буквально з 2 років!

 Новинки інтернет-магазина "Пегас" пропонують батькам барвисто ілюстровані, виконані в ігровій формі, "Тести і прописи" для дітей від 2 і 3 років. А також нову, помітно і привабливо оформлену лінійку книжок "Розмальовки та завдання" в серії "Тести і розмальовки з наклейками".

Ці книги відрізняє комплексність підходу до розвитку навичок моторики, кмітливості, уваги, пам'яті, лічби, писання, мови. У них з'єднаний воєдино наш багаторічний досвід видання тестів для малюків, розмальовок, ігрових прописів. Для повного "включення" крихти в ігрову атмосферу всі новинки цієї серії забезпечені кольоровими наклейками.

Гармонійним і правильним буде поєднання цих книжок з новими ігровими прописами "Навколишній світ", тим більше, вони дешеві і не "обтяжать" ціною кошик. А ще з новою універсальною азбукою, принцип методики якої викладено прямо на її обкладинці: "думай-читай-пиши-стирай".

 Кожен новий книжковий сезон у Видавничому домі "Пегас", звичайно ж, не обходиться без казкових новинок. Кращі і найзнаменитіші казки - це традиційна візитна картка нашого дитячого видавництва. Цього разу вони представлені подарочно оформленим, великим, об'ємним виданням із серії «Золота колекція» «Казки та вірші. Збірник Корнія Чуковського, Олексія Крилова, Олександра Пушкіна»

Це збірка казок - не тільки чудовий дитячий подарунок, але і розвиваюче мислення, емоції, творчу уяву та художній смак, дитяче видання.

 Наші новинки продовжують подарункову енциклопедичну серію "Моя перша книга". Разом з новим циклом енциклопедій "Динозаври" виходить корисний, інформативний і захоплюючий енциклопедичний набір для пізнання навколишнього світу з паралельним навчанням рахунку й абетки.

 Для залучення дітей до активної творчості, розвитку просторового мислення, почуття стилю і кольору - всього того, що є основою дизайнерського мистецтва - наш інтернет-магазин дитячої книги пропонує оригінальну, абсолютно нову серію на книжковому ринку України.

Вона називається "Маленький декоратор", складається з альбомів з багаторазовими наклейками, і являє собою унікальний практичний посібник щодо введення в одну з найпопулярніших і затребуваних спеціальностей - дизайнера і декоратора.