Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Книги серії «Маленький декоратор»

розвиваюча гра в втілення унікального творчого задуму

Чому варто купити альбоми з багаторазовими наклейками від Видавничого дому «Пегас»? - конкретне і закономірне питання, що виникає у відвідувачів нашого інтернет-магазину дитячої книги.

Відповісти на нього дуже просто.

Треба лише звернути увагу на найголовніше в альбомах для наклейок, що складають книжкову серію «Маленький декоратор».

І чим це «головне» відрізняє їх від інших всіляких альбомів для наклейок, яких на книжковому ринку - хоч греблю гати.

Головним в наших альбомах є те, що вони інтерактивні.

Що це означає? Дитина сама придумує гру, яка є плодом його особистої творчої уяви. Тобто, кажучи «розумними словами», вона самостійно придумує і втілює в життя концепції дизайну і декорування інтер'єру та екстер'єру будинків, залів, приміщень, вулиць, подвір'я в своєму місті, будинку, зоопарку, саду, ресторані.

Альбоми розроблені таким чином, що маленький декоратор повністю занурюється в атмосферу «життя» створених його творчою уявою і ручками архітектурних шедеврів.

І тут без жодних лапок, це дійсно шедеври! Тому що кожен до кінця здійснений проект облаштування життєвого простору, запропонований в цих альбомах з наклейками, повністю унікальний.

Великий формат книг і сучасна поліграфія створюють ефект тривимірної реальності, в яку занурюється наш маленький дизайнер в процесі творчості.

А персонажі і предмети на багаторазових наклейках, яких можна «переносити» в альбомах з кімнати в кімнату, з дому в сад, з міста в село надають динаміку і жвавість цієї розвиваючої гри в дизайнера і декоратора.