Показано 1 по 12 з 44 (Всього сторінок 4)

Водні розмальовки для малюків: перше знайомство з дитячою книжкою і розвиваюча гра 

Основна мета нашої нової серії «Водні розмальовки» в програмах раннього дитячого розвитку

Це, по-перше, розвиток навичок малювання, творчої уяви, моторики, уважності, посидючості й акуратності. Але не тільки.

Книги для найменших в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших регіонах України шукати немає ніякої необхідності. Багато батьків вже давно знають, що в інтернет-магазині Видавничого дому «Пегас» з цілого ряду книжкових серій і тематик для малюків обов'язково є та, що відповідає їх конкретним запитам.

Наприклад, яким конкретним способом зацікавити малюка 2-4 років традиційної паперової книжкою. Це вкрай важливо особливо сьогодні адже від смартфонів і планшетів він й так куди дінеться «за життям». Але що стосується книги, тут батькам і вихователям доводиться докладати зусилля, щоб прищепити у дитини прагнення до неї. Найкраща методика в цьому плані - заняття, що захоплює, утримує дитячу увагу на книжкових сторінках.

Водні розмальовки - нова серія для наших найменших читачів, яка послужить дуже корисною, захоплюючою дитячу уяву розвиваючою грою, роблячи книжку в його руках привабливим і улюбленим заняттям. Адже більшість звичок і навичок в нашому з вами житті, в тому числі корисних і необхідних, починається з вражень в ранньому дитинстві.

Завдяки нашим водним розмальовки дитина «відкриє» для себе новий для нього світ яскравих книжкових обкладинок і наступних один за одним паперових сторінок, на кожній з яких його завжди чекає щось нове і дивовижне.

У 2 роки - це машинка або метелик, яких так цікаво розфарбовувати в різні кольори мокрою пензликом, в 4-5 років це буде його перша енциклопедія з великими малюнками та буквами, а потім - безмежний світ Книги, в якому він залишиться «жити» назавжди .

А починається все, як завжди, з самого першого кроку - з великих картинок, які перетворюються, немов за помахом чарівної палички, а насправді, звичайного мокрого пензлика, в яскраві, барвисті образи.

Кожна книжечка в цій серії - альбомчик з щільних, водонепроникних 4 аркушів. З обох сторін аркуша розташовані великі малюнки тварин, пташок, машинок, метеликів, пароходиков, літака, які потрібно розфарбувати змоченою у воді акуратною пензликом.

Особливістю водних розмальовок «Пегас» є те, що вода на аркуші не проникає на зворотний бік.

А якщо під рукою не виявиться пензлика, а прикрасити, наприклад, бджілку з квітками дуже хочеться, можна це зробити просто мокрим пальчиком. А метелика відразу долонькою - раз і готово! Ну, а ви то самі, шановні батьки, як вважаєте?