Дропшипінг

Партнерська програма від Видавничого дому ПЕГАС

Для того, щоб почати свій бізнес, зазвичай потрібно вкладення грошей, і в більшості випадків - немаленьких.

Але існує спосіб зробити перші кроки практично без вкладень! І такий спосіб особливо придатний для наших покупців-мам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною! Адже все, що потрібно для того, щоб почати і вести такий бізнес – це власна сторінка в Інтернеті. Причому, це може бути не тільки власний сайт або інтернет-магазин. Досить навіть сторінки в соціальних мережах!

Отже, що ж це за спосіб? А називається він модним словом "дропшипінг", значення якого багато хто ще не знають.

А значення просте – прямі поставки товару від Виробника кінцевому Споживачеві, минаючи склади й магазини. І тут дуже важливе місце займає так званий "Дропшипер". Хто це? А це, шановний Партнер, саме - Ви!

Дропшипер, він же Партнер, не вкладає власні гроші в розробку товару, не займається виробництвом і зберіганням товару, не оплачує доставку товару. Єдина його мета - знайти Покупця. Все інше за нього зробить сам Виробник товару.

Чудес не буває, тому якісь вкладення все ж доведеться зробити, але ці вкладення на порядки менше, ніж у звичайному бізнесі. Тому що, по суті, потрібно буде витратити або свій час, або час і гроші на якісь рекламні кроки. Які конкретно – на ваш вибір і власний розсуд. Можна розмістити платне або безкоштовне оголошення на дошці оголошень, наприклад OLX, у своєму Інстаграмі, чи в декількох групах Фейсбуку, спеціально призначених для продажу і обміну товарами. Можна згадати товар в статті, якщо Ви - блогер і у Вас досить читачів. Можна розмістити ролик з товаром на Вашому каналі Youtube. Головна і єдина мета - знайти покупця, якому наш товар потрібен.

І заробити на цьому свої відсотки!

Обмеження - працюємо за дропшіппінгом тілько в межах України.


Цікаво? Читаємо далі!

Для того, щоб почати працювати з нами як Дропшіппер, потрібно виконати всього 4 кроки:

1) Зареєструватися на нашому сайті як дропшипер, зазначивши відповідний пункт в розділі «Група покупців». 

* Ви можете в будь-який момент відмовитися від подальшої співпраці, написавши нам лист з проханням видалити обліковий запис.

2) Надати доказ, що у Вас є власний інтернет-ресурс (сайт, інтернет-магазин, сторінка в соціальних мережах тощо), для чого вислати нам за адресою info@pegas.ua посилання на свою сторінку, а також в листі вказати своє прізвище та ім’я.
Тільки після цього ми підтвердимо Ваш обліковий запис.

3) Скопійувати з сайта будь-які товари та розмістити їх на своєму ресурсі.

*Ціна, вказана для роздрібного покупця на сайті на момент оформлення замовлення є базовою. 

4) Сповістити потенційних покупців про наявність у Вас цього товару – дати про нього рекламу.


Далі схема проста:

1) Покупець у якийсь спосіб (його визначаєте Ви) робить замовлення, в якому вказує асортимент і кількість товарів, які його цікавлять, спосіб доставки (перевізника, наприклад, «Нова пошта», «Інтайм», «Делівері», «Укрпошта» ), адресу доставки, контактні дані.

2) Дропшипер перенаправляє замовлення Виробникові (нам). Для цього потрібно буде зробити замовлення, увійшовши як дропшипер під своїм, раніше створеним логіном на наш сайт. У коментарі до замовлення зазначаються слово "дропшипінг" та дані кінцевого покупця – прізвище та ім'я, спосіб доставки і відділення перевізника, контактна інформація.

3) Ми погоджуємо Дропшиперу наявність всіх позицій в замовленні (тільки в робочий час).

4) Дропшипер підтверджує Покупцеві замовлення і отримує від Покупця оплату.

5) Дропшипер відправляє оплату Виробникові за вирахуванням свого заробітку.

6) Після отримання оплати Виробник підтверджує замовлення Дропшиперу, формує його і відправляє зазначеним способом Покупцеві. Доставка замовлення за рахунок Покупця за цінами Перевізника.


Ви запитаєте, а чи не захоче наступного разу Покупець працювати безпосередньо з Виробником?

Або навпаки, чи не переманить Виробник Покупця від Вас?


На обидва питання - негативна відповідь, позитивна для Вас.


По-перше, у Вас буде можливість розмістити товар на своєму ресурсі з трохи меншою ціною у порівнянні з нашою роздрібною. А значить Покупцеві буде вигідніше брати товар у Вас, ніж безпосередньо у нас.

По-друге, самому Виробникові вигідніше працювати з Партнерами, так як вони створюють більший потік товарів і грошей, ніж прямі роздрібні покупці.


Готові починати?