Навколишній світ для найменших. Транспорт

Зручно та практично для розвитку навичок мислення від 1 року
  • Серія: Навколишній світ
  • Вік: 0–3
  • Обкладинка: картон
  • Сторінок: 20 (картон)
  • Розміри: 105х105 мм
  • Мова: українська, російська
30,00
Немає в наявності
Артикул: 9786177166367
Повідомити про наявність
Залишилось: 10шт.
Артикул: 9786177160273

Що люблять і хлопчики і дівчатка? Звичайно ж, кататися! Кататися на велосипеді, самокаті, машиною, у громадському транспорті, а може, і з татком в автівці. Видів транспорту так багато, і як же його розрізняти? Давайте допоможемо малюкові розібратися. Усі основні види транспорту подано в маленькій книжці видавництва «Пегас». Із цією книжечкою можна знайомити крихітку вже в дитячому віці, адже це видання зі щільного картону і ним можна як завгодно гратися, можна навіть «нагодувати» книжку піском чи кашею, сторіночки не встигнуть розмокнути до того часу, коли їх порятують дорослі.

Яскраві малюнки книги допоможуть не лише вивчити назви видів транспорту, а й систематизувати ці знання. Карапуз зіставлятиме транспорт і групу, до якої цей засіб пересування входить.

Як, наприклад, опинилися «в одній компанії» яхта і пароплав, трамвай і тролейбус, літак і повітряна куля? А якщо ви приготуєтеся до зливи запитань з боку малюка, як-от, чому пароплав не тоне в морі, а літак не падає з неба…, то крихітка зможе не лише задовольнити власну цікавість, а й демонструвати свої нові знання друзям та знайомим.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший