Казки для найменших. 10 казок. Веселка Казки для найменших. 10 казок. Веселка Казки для найменших. 10 казок. Веселка Казки для найменших. 10 казок. Веселка Казки для найменших. 10 казок. Веселка -10%

Казки для найменших. 10 казок. Веселка

  • Серія: Веселка
  • Вік: 3-12
  • Обкладинка: тверда, із золотим тисненням
  • Сторінок: 64
  • Розміри: 170х220 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
112,00 128,00
В наявності
Артикул: 9789669133342
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669133359

Ми весь час повертаємося до казок для найменших. Адже це наша найулюбленіша тема. Вона нам дуже до вподоби. 

Казки «запалюють» в очах малят світло променистої радості. А вона у них як Сонце. Завжди щира, невдавана. Ми це бачимо. І нам так приємно! 

Тому низка наших казок для малечі — це як нескінченна естафета сонячної дитячої радості, на яку дивишся — і хочеться жити. 

А збірка «Казки для найменших» — свого роду естафетна паличка на цьому чудовому шляху, яку ми від щирого серця передаємо вам, дорогі батьки. Тому в серії «Веселка» знову звучать вашими батьківськими голосами «Ріпка», «Курочка Ряба» і «Колобок». 

Ми постійно друкуємо ці казки ще й тому, що в наших серцях живуть спогади щасливих годин. Тих самих, коли наш малюк з очима, повними тривоги, і відкритим ротом, — він сама увага: що ж далі?! — ми читали, як вовк поривається з’їсти сімох маленьких козенят. А тим часом разом перегортали сторінки: «Ну ж бо, подивися. О, які великі й гарні малюнки в цій книжці!»

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший