Казки для малят. 7 казок. Веселка

  • Серія: Веселка
  • Вік: 3-12
  • Обкладинка: тверда, із золотим тисненням
  • Сторінок: 64
  • Розміри: 170х220 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
112,00 128,00
В наявності
Артикул: 9789669131706
Залишилось: 10шт.
Артикул: 9789669131713

«Пегас» пропонує своїм маленьким читачам безліч дитячих книжок. Серед них збірки казок, читаючи які малята вчаться в улюблених героїв, як поводитися в тих чи інших ситуаціях, і переймають у них кращі якості. У казках «Пан Коцький», «Коза-дереза», «Гуси-лебеді», «За щучим велінням» є не лише позитивні герої, а й негативні. І частенько дорослі використовують казковий сюжет, щоб показати дитині дві сторони життя ? добро і зло.

Шановні дорослі, батьки маленьких читачів, може, не варто постійно «натискати» на навчально-виховний бік дитячих книжок? 

Звичайно, за казками ми вчимо своїх дітей, що добро, справедливість, чесність і працьовитість завжди перемагають підступність, злість і лінощі. Але нам дуже хочеться, щоб чудові казки для малят, у тому числі і з цього збірника ? а тут є ще «Лисичка і вовк», «Солом’яний бичок», «Іван-царевич і Сірий вовк» ? стали захоплюючим спільним дозвіллям і корисною розвагою. 

Видавництво «Пегас» давно видає дитячі казки. На власному досвіді, а також на досвіді своїх друзів, знайомих і, звичайно ж, на вашому, дорогі читачі, ми давно переконалися, що читати казки ? по-справжньому оздоровчий відпочинок. Адже, збираючись разом, спілкуючись, обговорюючи, ми дістаємо величезне задоволення. Зверніть увагу: атмосфера вдома теж стає іншою — оптимістичною, веселою, життєрадісною. А не такою, коли вся родина сидить по кутках, кожен біля свого монітора.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший