Колобок. 5 пазлів різної складності Колобок. 5 пазлів різної складності Колобок. 5 пазлів різної складності Колобок. 5 пазлів різної складності -20%

Колобок. 5 пазлів різної складності

  • Серія: Книжка-пазл малятам
  • Вік: 1-4
  • Обкладинка: картон
  • Сторінок: 10 (картон)
  • Розміри: 155х155 мм
  • Мова: українська
Ціна по акції:
95,00 125,00
В наявності
Артикул: 9789669136374
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669136381

У цій книжці для малят є свої секрети. Читати її треба по-особливому!

Всі знають казкову історію про колобка і про те, що лісові звірі хотіли його з’їсти, та вдалося це тільки хитрій лукавій лисичці. Але наша книжка не зовсім звичайна. Звірі в ній кумедні, пухнасті, зовсім милі. Вовк, ведмідь і лисичка такі симпатичні, що дитина буде зачарована їхнім зовнішнім виглядом і їй навіть захочеться їх погладити! Ось у цьому перший секрет цієї книги.

Будь ласка, нехай погладить! І ось тут малюк і виявить, що кожного намальованого звіра можна скласти самостійно. Адже це пазли! Причому ці пазли з підказкою для найменших: деталі малюнка збираються на основу-зразок, тому дитині не важко буде скласти цілісний малюнок.

А другий секрет пропонованої книжки-пазлу полягає в тому, що пазли в ній розміщені від найпростішого до більш складного. Кожен наступний малюнок складається з більшої кількості деталей, ніж попередній, що дозволить малюкові поступово удосконалювати свої навички складання пазлів, розвивати пам’ять, увагу, мислення і дрібну моторику рук.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший