Весела ферма. Наліпкові мозаїки Весела ферма. Наліпкові мозаїки Весела ферма. Наліпкові мозаїки Весела ферма. Наліпкові мозаїки Весела ферма. Наліпкові мозаїки Весела ферма. Наліпкові мозаїки -30%

Весела ферма. Наліпкові мозаїки

В книзі понад 900 наліпок-предметів, сюжетних розмальовок та корисних завдань на розвиток уважності та кмітливості для дітей від 4 до 8 років. А ще – маршрутна гра для огр із друзями
  • Серія: Альбом для наліпок. Мозаїка
  • Вік: 4-8
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 24 (крейдований папір)
  • Розміри: 235х305 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
35,00 50,00
Залишилось: 8шт.
Артикул: 9789669138989
В наявності
Артикул: 9789669138996

Книжка-альбом для наліпок «Весела ферма» має дивовижну, майже казкову властивість. 

У компактному обсязі з 20 сторінок, щоб легко було користуватися в будь-якому зручному для дитини місці, вмістилося стільки захопливих історій з життя мешканців «Веселої ферми», що їх вистачило б на кілька окремих видань!

Щоб у цьому переконатися, розгорнімо перші 2-3 розвороти.

 

Ось ми на широкому сільському дворищі, де діти, Юрко та Юля, бавляться з дитинчатами домашніх тварин. Такий сюжет великої розмальовки з безліччю деталей під назвою «У дворі ферми». Її треба розмалювати і заповнити наліпками із зображенням всіх її мешканців. 

На наступному розвороті на малюка чекає ледь не ціла розвивальна книжечка із завданнями на уважність, логіку, лічбу, просторове мислення. Усе це в ігровому, цікавому стилі, з використанням більш як 900 наліпок на вибір! 

А далі знову велика розмальовка, де пес Тишко і котеня Мурзик перебігають пасовищем від однієї групи тварин до іншої. Дитина малюватиме їхній шлях, розфарбовуватиме малюнки, заповнюватиме всю розмальовку наліпками, покладаючись лише на власну фантазію.

А попереду ще ціла книжка!

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший