Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель -12%

Розвивальна розмальовка Тварини. 192 наліпки і 3D-модель

Розвиток світогляду, знайомство з навколишнім світом у захоплюючій грі з барвистими наклейками тварин. Перші знання малюка у 2 роки про тваринний світ. Вчимося вигадувати історії та фантазуємо з 3D-моделлю
  • Серія: Розмальовка з наліпками
  • Вік: 0–3
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 12
  • Розміри: 210х290 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
25,00 40,00
В наявності
Артикул: 9789669139122
Залишилось: 10шт.
Артикул: 9789669139139

Особливістю розвивальної розмальовки «Тварини» є великі контури мешканців лісових нетрів. 

Завдяки цьому малюнки вийдуть великими та яскравими. 

На зразках у правих верхніх кутках сторіночок показано, які кольори слід використати, розмальовуючи котика, корову, песика, свинку, вовка, ведмежа, лисичку, білочку із зайчиком, їжачка.

Дитина залюбки працюватиме з розмальовкою «Тварини». Адже, наслідуючи приклад, потрібно буде використати широку палітру фарб, «відчути» колірні переходи. А це якраз той випадок, коли ніхто не обмежуватиме її творчу уяву і політ фантазії. 

Навпаки, мета нашої розвивальної розмальовки — максимальний розвиток цих здібностей. А також дрібної моторики, уважності, зосередженості на виконанні конкретного завдання, пам’яті, порівняльного мислення.

Для закріплення цих навичок пухнасті друзі підготували для малят розвивальні завдання. 

Корова попросить розмалювати молочні продукти, котик — порахувати клубочки ниток, а песик — обвести лише ті продукти, які він любить.

А на додаток до всього — 192 барвисті наліпки!

Усі разом вони складають мозаїку великого лісового царства, де під блакитним небом на зелених галявинках безліч гарних квітів, яскравих грибів та фруктів. Цю лісову мозаїку треба рознести по сторіночках книжки, відповідно до конкретних завдань від наших пухнастих друзів.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший