Динозаври. Розвивальні наліпки Динозаври. Розвивальні наліпки Динозаври. Розвивальні наліпки Динозаври. Розвивальні наліпки Динозаври. Розвивальні наліпки -10%

Динозаври. Розвивальні наліпки

  • Серія: Розвивальні наліпки
  • Вік: 0–3
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 165x220 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
27,00 30,00
Залишилось: 35шт.
Артикул: 9789669138644
Залишилось: 37шт.
Артикул: 9789669138651

Ця нова розвивальна книжка для малят 3–6 років з цупкого крейдованого паперу зовсім невелика за обсягом, компактна й тоненька. 

Її зручно брати з собою куди завгодно: на прогулянку, у поїздку за місто, у дитячий садок чи в гості. Особливо, якщо там теж є дитина приблизно такого ж віку. 

Книжки серії «Розвивальні наліпки» цікаві й корисні для колективної дитячої гри.

 

Розворотів хоч і небагато — лише 5, зате на кожному — он стільки різних динозаврів! А навколо них — пальми, яскраве сонце, природа доісторичного періоду. 

Малята можуть у цій книжці не лише уважно розглядати стародавніх ящерів, а й своїми руками створити власний доісторичний світ. 

У цьому допоможуть більш як 100 розвивальних наліпок, на яких зображено загадкових тварин, елементи ландшафту і флори епохи динозаврів.

 

Таким чином, кожен розворот — захоплива, пізнавальна гра «Знайди відмінності та наклей». 

Вона тренує уважність і навички розумової концентрації при виконанні розвивальних і повчальних вправ. 

Наліпки клеяться на лівий і правий бік розвороту. При цьому треба порівняти всі елементи і наклеїти частини, яких бракує. У результаті малюнки на сторінках розвороту мають бути однаковими. 

Такі заняття з наліпками допоможуть малюкові розвинути спостережливість, пам’ять, моторику рук. 

Відтворюючи на сторінках нашої книжки еру динозаврів, придумуючи за малюнками історії, дитина розвине фантазію і творчу уяву.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший