Наш малюк. Матусин нотатник

  • Розміри: 150х220 мм
  • Мова: українська, російська
  • Серія: Сонечко
  • Вік: 0–3
  • Сторінок: 48
43,00
Залишилось: 4шт.
Артикул: 9789669133618
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669133625

«Наш малюк» — це прекрасний альбом для молодих батьків та їхнього чудового маляти. Він допоможе зберегти найчарівніші моменти в очікуванні дива і перших місяців життя малюка.

Народження дитини — це найщасливіша подія в родині. Починаючи з перших хвилин життя довгоочікуваної дитинки молоді батьки відкривають для себе нову роль, найважливішу і прекрасну, — роль тата і мами. Близьким і рідним новонародженого хочеться зафіксувати кожну мить, кожну дрібницю, не кажучи вже про серйозні досягнення малюка, — почав агукати, втримав голівку, сів самостійно, навчився повзати тощо. Адже дітки ростуть дуже швидко, і, на жаль, із часом спогади втрачаються і забуваються. Альбом 

«Наш малюк» збереже ці прекрасні моменти на все життя.

В альбомчику батьки можуть записати будь-яку інформацію про свого любого синочка: вага, зріст, колір очей, улюблена їжа, перші зубки, улюблені ігри, перше слово і багато що інше.

У книжці є фотоальбом, куди можна вклеїти світлини новонародженого та усіх родичів, знімки перших прогулянок, купання, ігор, свят малюка і його емоцій.

Спостерігаючи, як розвивається і росте малятко, мама і тато записуватимуть свої думки, переживання, щонайменші зміни малюка. Крім того, в чудовому ілюстрованому альбомчику можна скласти графіки зросту і ваги, зробити відбитки долоньки і ніжки й навіть зберегти пасмо волосся маленького синочка.

Яскрава ілюстрована книжка-альбом «Наш малюк» збереже найрадісніші та найтепліші моменти першого року життя дитини і стане для неї прекрасним подарунком у майбутньому — спогадом про золоте дитинство. 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший