Читаємо по складах. Збірка казок (Півник) Читаємо по складах. Збірка казок (Півник) Читаємо по складах. Збірка казок (Півник) Читаємо по складах. Збірка казок (Півник) Читаємо по складах. Збірка казок (Півник)

Читаємо по складах. Збірка казок (Півник)

  • Серія: Сонечко
  • Обкладинка: тверда
  • Сторінок: 48
  • Розміри: 150х220 мм
  • Мова: українська, російська
39,00
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669134615
Залишилось: 49шт.
Артикул: 9789669134622

Настав і у вас чудовий період — перші кроки навчання читання вашої дитини. Ця книга допоможе малюкові швидко засвоїти навички читання. Як же працювати з цією книгою?

У книжці спеціально підібрані динамічні, цікаві казкові сюжети для найменших. Навички читання засвоюються краще у процесі активного образного мислення. Цьому сприяють великі — на весь розворот — яскраві малюнки з героями улюблених казок: «Курочка Ряба», «Колобок», «Троє поросят», «Теремок». 

У цих казкових історіях глибокий зміст. Вони підібрані з тією метою, щоб книжка була одночасно і повчальною, і виховувала сильні і кращі риси вдачі на прикладі знаменитих казкових персонажів. 

Спочатку батьки можуть виразно і чітко читати вголос казки, щоб малюк обов’язково повторював за дорослими і запам’ятовував. Потім буде корисно обговорити прочитану казку, з’ясувати разом, хто з героїв добрий, чуйний, розумний, а хто злий, хитрий і підступний. 

Увесь текст подано великим, зручним для читання шрифтом, слова розбито на склади, також виділені наголоси. Завдяки цьому дошкільник легко й охоче навчиться читати і щодня вдосконалюватиме цю навичку.

Вашій дитині також буде корисно почитати:

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший