Розвиваємо моторику. Вчимося з радістю

  • Обкладинка: картон
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
  • Серія: Улюбленим малюкам
  • Сторінок: 10 (картон)
30,00
Немає в наявності
Артикул: 9789664660157
Повідомити про наявність
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789664660164

З назви нашої книги легко можна здогадатися про її призначення. Завдяки її завданням батьки зможуть розвивати дрібну моторику ручок малюка.

Знаєте, який найпростіший тест на розумову відповідність віковому розвитку в перші місяці життя дитини? Треба доторкнутися пальцем до її крихітної долоньки. Якщо вона одразу стисне пальчик — що міцніше, то краще — значить, усе чудово, початкові навички дрібної моторики розвинені добре. А ще на дотик батьків малюк може емоційно відреагувати — усмішкою, плачем, — що підтверджує зв’язок зорового, рухового і дотикового центрів. Вони забезпечують реакцію, злагодженість і темп руху всіх частин тіла. І потребують тренування з малого малечку.

А ще важливий той факт, що розвиток дрібної моторики тісно пов’язаний з розвитком пам’яті, уваги, мислення і навіть мовлення. Тому тренувати усі ці навички треба змалку.

Тигр, вовченя, хом’ячок, їжачок, мавпочки і носоріг з цієї книжечки якраз і стануть такими тренерами для вашого малюка. Розвивальні завдання в нашій книзі підійдуть як для найменших читачів, від 1–2 років, так і для старших діток — 4–5-річних дошкільнят. Найменшим досить самим або за допомогою батьків провести пальчиком по хвилястих лініях, зиґзаґах, зображених у завданнях. А старші дітки можуть навести ці лінії олівцем або фломастером. Яскраві малюнки і веселі віршики не залишать байдужими ані малят, ані дорослих.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший