Кольорові контури. Перші розмальовки малюка від 3 років. Транспорт

Розвиваємо моторику, творчі навички та художню уяву
  • Серія: Перші розмальовки малюка
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
14,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669136862
Повідомити про наявність
Залишилось: 20шт.
Артикул: 9789669136879

Тепер навіть трирічній малечі буде зрозуміло, чому паровоз іноді у нас називають локомотивом: дуже вже схоже звучить це слово по-англійськи.

Ця книжка-розмальовка відрізняється від величезної кількості розмальовок якраз тим, що в ній пропонується дітям не просто механічно розмалювати контури транспорту, а разом з книжкою зробити перші кроки з вивчення англійської мови. Саме з такого захоплюючого ігрового підходу з використанням різнобарвних олівців та фарб з’являється у малят допитливість. 

Нехай дитина почне із задоволенням і позитивним настроєм розмальовувати трактор, літак, вітрильник і по ходу сприймати на слух звучання їхніх «імен» англійською. Якщо при цьому карапуз почне «мучити» батьків запитаннями, чому пароплав не тоне і як сіє трактор, значить, наша розмальовка «Транспорт» виконала своє основне завдання: зацікавити маленького чомучку, а вам, дорогі дорослі, доведеться знайти відповіді на ці запитання в енциклопедіях нашого видавництва.

У кінці книжки на малюка чекає сюрприз – іграшка-гармошка з величезним лімузином, який перетворюється... у маленький автомобільчик.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший