Кольорові контури. Перші розмальовки малюка від 3 років. Мої іграшки

Розвиваємо моторику, творчі навички та художню уяву
  • Серія: Перші розмальовки малюка
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
14,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669136848
Повідомити про наявність
Залишилось: 22шт.
Артикул: 9789669136855

Ваша дитина стане справжнім портретистом з нашою розмальовкою. Адже на її сторінках вона розмальовуватиме «портрети» своїх улюблених іграшок. Вони розташуються навколо неї веселою юрбою, і кожна з усієї снаги постарається неодмінно втиснутися першою в цей альбом іграшкових портретів. 

Ось м’ячик. Він навіть перестав стрибати до стелі, на радість люстрі. Його портрет буде смугастим – червоно-зелено-жовтим, як на зразку в книжці. У малюка він іншого забарвлення? Що ж, нехай художник сам визначить колірне рішення. Швидше за все, він цим «рішенням» розфарбує не лише малюнок, а й усе біле поле сторіночки. І на здоров’я! Книжечка недорога, зручна і призначена спеціально для «творчих пошуків» тих, кому трохи більше двох років. 

Мальовнику буде, напевно, дуже весело почути, як називаються його «нетлінні творіння» англійською мовою. Різнобарвний бол, гарненька дол і жовтенька дак…

А в кінці книжки на малюка чекає сюрприз – іграшка-гармошка з кумедною барвистою гусеницею, яка то звивається, то знову стає довгою.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший