Розмальовка від 3 років. Подивись і розфарбуй. Фрукти

  • Обкладинка: м`яка
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
  • Серія: Перші розмальовки малюка
  • Сторінок: 10
10,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669136626
Повідомити про наявність
Залишилось: 31шт.
Артикул: 9789669136633

Дорогі батьки! Будьте уважні, пропонуючи своєму малюкові розмальовку «Фрукти». Та ні, не хвилюйтеся, нічого страшного! Просто дуже ймовірно, що вам доведеться самим «увімкнути» уяву і згадати дещо з уроків ботаніки та географії, які ви колись так любили. 

Розпочнемо з груші. Чому вона наче лампочка жовтенька, що на дереві зростає? Якщо так написано у віршику про неї, доведеться пояснювати. А коли дійде справа до банана, прочитаємо, що він перетнув весь океан, щоби ми могли його з'їсти. Побачите, цієї інформації для крихітки замало. Треба бути ще готовим до відповіді: який океан?

А якщо серйозно, ця розмальовка для малят стане добрим приводом поспілкуватися з дитиною в легкій, ігровій формі про те, чим фрукти відрізняються від овочів і в чому їхня користь. А ще – вивчити, як буде по-англійськи яблуко, виноград, слива та апельсин.

Але це все мимохідь, головне – цікавий процес художньої творчості – розмальовування пальчиками і долоньками смачних, корисних фруктів і зовсім трішечки – підлоги та стін.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший