Подивись і розфарбуй. Перші розмальовки малюка від 4 років. У зоопарку Подивись і розфарбуй. Перші розмальовки малюка від 4 років. У зоопарку Подивись і розфарбуй. Перші розмальовки малюка від 4 років. У зоопарку Подивись і розфарбуй. Перші розмальовки малюка від 4 років. У зоопарку -20%

Подивись і розфарбуй. Перші розмальовки малюка від 4 років. У зоопарку

Розвиваємо моторику, творчі навички та художню уяву
  • Серія: Перші розмальовки малюка
  • Вік: 1-3
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
11,00 14,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669136725
Повідомити про наявність
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669136732

Якого кольору носоріг? А у жирафи оранжеві плями на жовтому тлі, чи – навпаки? Наша розмальовка дозволяє бути цілком розкутим у творчості. 

Ось, скажімо, бегемот у нас… ліловий. А у лева на малюнку жовтогаряча, наче вогонь, грива. Та якщо ваш «художник» бачить звірів у зоопарку по-іншому – на те ж він і художник, щоб мати право на власне бачення – будь ласка! Для нас головне, щоб дитині було цікаво і захоплююче розмальовувати звірят у нашій книжці та щоб вона почувала себе комфортно. На малюнку з жирафою можна домальовувати усміхнене сонечко, а на верблюда «посадити» погонича. Книжка зручного формату і зовсім не дорога – якраз для будь-яких «експериментів» з розфарбовуванням і малюванням. 

Наша розмальовка не лише допоможе розвинути дрібну моторику та краще орієнтуватись у просторі, а й розвиватиме пам’ять крихітки, адже до зображення кожної тварини додано веселу загадку; а ще можна вивчити, як називається звір чи птах англійською мовою. 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший