Кіт Василь. Крилов Олексій. Пазли 5 шт

  • Серія: Книжка-пазл
  • Вік: 2-6
  • Автор: Крилов О.
  • Сторінок: 10 (картон)
  • Розміри: 215х280 мм
Ціна по акції:
170,00 190,00
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669139719

Уявіть, що добре всім відомий за віршами Олексія Крилова кіт Василь вирішив опублікувати «за мотивами» своїх пригод у комірці ні мало ні багато… навчальний посібник для малят! Оце так! А міркував він просто: «У мене така багата уява, залізна логіка, гостра увага, чудова пам’ять і чіпкий розум — усім цим неодмінно треба поділитися з малятами!» 

«А що? Кіт Василь має рацію! — вирішило видавництво «Пегас». — Он уже стільки часу ми переконуємо читачів, що Василь не брав ніякої ковбаси, не їв сметани, а відповідально ганявся за мишкою. Набридло!»

І... випустило розвивальну книжку-гру від кота Василя. 

Така книжка, як ви самі розумієте, не може бути «як усі». Звичайно, кіт понавигадував у ній різних хитромудрих завдань. Сам мудроголовий, і хоче, аби й діти були такими ж розумними, як і він. Ось і подивимося, чи подужають діточки задачки від Василя? 

Але який же кіт не любить себе більше за всіх! Він захотів, а видавництво пішло йому назустріч, щоб читачі викладали його портрети і всі малюнки з ним пазлами. Тобто, щоб його посібничок був як книжка-пазли. 

Вийшло яскраве, дуже радісне за стилем і хвацьке за змістом видання, що поєднує в собі гру і розвиток ранніх навичок мислення.

Містить 5 пазлів

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший