Навколишній світ, від 4 років. Ігрові прописи

  • Серія: Ігрові прописи
  • Вік: 3-5
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
10,00
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669137661
Немає в наявності
Артикул: 9789669137678
Повідомити про наявність

Що таке навколишній світ для чотирирічного малюка? Це тварини, люди, предмети, природа, іграшки – отже, все, чим цікавиться маленький любознайко. У 4 роки діти  дуже активно пізнають світ і легко запам'ятовують інформацію. Саме тому батькам важливо не прогаяти цей сприятливий момент і прищеплювати малюкові інтерес до навчання. Вже час розвивати мовлення, пам'ять, логічні й математичні здібності дитини, а також поступово готувати її руку до письма. 

«Навколишній світ. 4+» – це збірка ігрових прописів і розвивальних завдань, яка стане чудовим помічником батькам та їхнім діткам. 

Ваша дитина любить малювати і розфарбовувати? На сторіночках наших прописів вона зможе розвивати і вдосконалювати ці навички:  малювати ягідки і квіточки, розфарбовувати предмети, домальовувати тварин. 

А чи любить ваш малюк ігри? Ми впевнені, що дуже любить, як і багато його ровесників. У наших прописах усі завдання – розвивальні ігри. Виконувати їх дуже весело і цікаво. Попросіть крихітку знайти і полічити фігури, з яких складається забавний сніговик. Або запропонуйте пограти у гру-бродилку, де треба допомогти мишеняті знайти маму. А чи здогадається маленький чомусик, чого бракує тваринам на картинці? 

Одне слово, у наших невеликих за обсягом ігрових прописах так багато захоплюючих завдань, що чудове дозвілля вам і вашому малюкові забезпечено.

Вашій дитині також буде корисно почитати:

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший