Дім. Альбом для наліпок. Маленький декоратор

більше 120 наліпок + трафарети
  • Серія: Альбом для наліпок. Маленький декоратор
  • Вік: 4-8
  • Обкладинка: м'яка, з глітерним напиленням
  • Сторінок: 24 (крейдований папір)
  • Розміри: 235х305 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
50,00 75,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669137357
Повідомити про наявність
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669137364

Дитячий Альбом з наклейками «Дім»: оригінальна сучасна методика розвитку творчого мислення

Details Something small enough to escape casual notice.

Чарівні властивості Альбому для наклейок Дім

https://www.instagram.com/p/B4sKDDjnmzw/?utm_source=ig_web_copy_link 

Це видання має справжні чарівні властивості. Адже кожен малюк, який гортатиме великі, яскраві, різноколірні сторінки цієї дитячої книги, перетвориться  на талановитого дизайнера інтер'єру багатоповерхового будинку.

Причому це може бути як багатоквартирний будинок, яких безліч у великому місті, так і заміський особняк для великої та дружної родини. Хай він буде таким, яким намалює його безмежна дитяча уява.

Для цього навіть спеціально створено окрему, останню сторіночку в нашому альбомі, що так і називається: «Для будинку твоєї мрії».

Опанувати секрети майстерності дизайнера-декоратора та довести до досконалості внутрішнє убрання будинку мрії з нашим альбомом для наліпок дуже просто!

Для цього передбачено 120 багаторазових наліпок, а також трафарети і шаблони всіляких меблів, оздоблення, побутової техніки, обладнання для ванних, дитячих кімнат, кухонь, передпокоїв, віталень, спалень тощо. Крім того, тут є іграшки не лише для дітей, але і для домашніх улюбленців, яких теж можна вибрати і наклеїти на барвисті сторіночки.

А ще в нашому альбомі... утім, навіщо перелічувати всі наліпки? Самі подивіться, і знайдете все, що потрібно для  декорування інтер'єру будинків і квартир. Залишається тільки творити, прикрашати і, звичайно ж, грати.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший