Мами, тати, малюки. Школа малюка

  • Серія: Школа малюка
  • Вік: 0–3
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 10
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
8,00 10,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669134493
Повідомити про наявність
Залишилось: 28шт.
Артикул: 9789669134509

Це видання – очевидний приклад переваг пізнавальної літератури для найменших дітей над аналогічними розвивальними електронними додатками. 

У ній видовищно, на барвистих малюнках зображено свійських тварин. Який вигляд мають їхні мами, тати, малята і якою «мовою» вони говорять. Це розвиває наочно-образне мислення та активну уяву малюка. Знайомитися зі свійськими улюбленцями і трудівниками бажано, спілкуючись із дитиною у формі гри. 

Але відкриємо вам один «маленький секрет». Щоб для розвитку цих навичок і справді була користь, подібних книжечок-іграшок має бути багато, різного змісту і тематики. 

Добре це розуміючи, ми випускаємо такі книги дуже дешевими. 

Ви запитаєте, що означає книжка-іграшка, як з нею грати? Наприклад, можна розмальовувати сторіночки олівцями або фарбами, скажімо, півника, качечку, свиню та інших «героїв» книжки можна доповнити будь-якими «портретами» і «пейзажами». А можна зображувати, як іде корова, але при цьому закукурікати, як півник. Ото буде сміху! Такі вільності й свобода творчості неможливі з дорогими електронними іграми. З нашою книжкою можна грати в пісочниці, на лавці, навіть у транспорті, брати на річку, на пляж чи на прогулянку до лісу... 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший