Модні дівчата. Топ-модель. Top model

Наклей, розфарбуй, виріж, домалюй
  • Серія: Fashion
  • Вік: 6-11
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 38
  • Розміри: 235x300 мм
  • Мова: українська, російська
95,00
Залишилось: 4шт.
Артикул: 9789669470201
Залишилось: 1шт.
Артикул: 9789669470218

Ця книга для маленьких модниць допоможе перетворити заповітну мрію багатьох наших дівчаток на реальність.

 

Про яку ж заповітну мрію йдеться?

Та ось вона, яскравими літерами золотистого кольору виграє просто на глянсовій обкладинці цієї помітної подарункової дитячої книги — «Top model»!

 

А сенс її ось у чому: аби хоч на крок наблизитися до мрії стати топ-моделлю, треба провести деякий час... із справжніми топ-моделями. 

Це треба для того, щоб «пропустити крізь себе» їхні почуття стилю в одязі, аксесуарах, створенні власного індивідуального образу.

А головне — звернути увагу на їхній спосіб життя. 

Перейнятися властивою справжнім топ-моделям активною, творчою життєвою позицією, що заряджає позитивними емоціями і впевненістю в собі, нашим читачкам допоможуть героїні книжок серії «Fashion» Софія, Кейт, Джулія та Марі.

Кожна з них — яскрава індивідуальність. 

За допомогою 137 наліпок, великої кількості розмальовок, творчих завдань дівчатка навчаться створювати модні образи ляльок-моделей відповідно до їхніх характерів, пристрастей, уподобань. 

 

Софія, наприклад, ну просто дівчинка-батарейка! Її улюблене хобі — акробатичні танці. Тому стиль її одягу, зачіски, макіяжу має відповідати спортивному, динамічному образу. 

 

А Кейт закохана в море. Сила морської хвилі — символ її характеру. Тому гідрокостюм — обов’язкова складова модного гардероба цієї моделі, а гра кольорів морських хвиль — неодмінна у створенні її іміджу.

 

А хто скаже, що є постійною, невід’ємною складовою повсякденного життя усіх топ-моделей?

Підкажемо: фотосесії! 

З цією книгою дівчатка винаходитимуть неймовірні костюми для чотирьох подружок на фотосесію вечірньої моди. Вони візьмуть участь у підготовці до фотосесій «у стилі кантрі» та «яскравий вуличний образ».

Ось так. Виявляється, стати топ-моделлю — значить, уміти творчо мислити, не лінуватися, бути дисциплінованою, читати багато книжок. Адже, щоб мати вигляд, як у топ-моделі, потрібно дещо знати про історію моди, стилі, поєднання різних кольорів, правила етикету, прийоми макіяжу.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший