Модні дівчата. Макіяж. Make-up

Наклей, розфарбуй, виріж, домалюй
  • Серія: Fashion
  • Вік: 6-11
  • Обкладинка: м`яка
  • Сторінок: 38
  • Розміри: 235x300 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
69,00 95,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669470157
Повідомити про наявність
Залишилось: 31шт.
Артикул: 9789669470140

Макіяж у книжці для юних модниць... Секрети стильного, сучасного макіяжу... 

Як це принадно звучить для кожної нашої читачки! 

Ще б пак! Адже з оцих секретів складається найулюбленіша навчальна дисципліна наших з вами дівчаток. 

На неї не треба змушувати «ходити» і, тим паче, вмовляти старанно її вивчати. Виявляється, є така унікальна навчальна дисципліна. Називається вона — «наука бути привабливою».

Так, наші любі дівчатка, у книжці «Make-up» серії «Fashion» ви знайдете уроки макіяжу зрозумілою, доступною кожній з вас мовою, на чудових наочних прикладах.

 

Чарівні моделі Софія, Кейт, Джулія та Марі дадуть вам корисні рекомендації, практичні поради, продемонструють конкретні прийоми і методики мистецтва користування губною помадою, косметичними олівцями, рум’янами, тінями, тушшю для вій та повік.

 

Унікальною особливістю цієї книги є індивідуальний погляд на характер, зовнішні дані, темперамент і навіть внутрішній світ кожної нашої читачки. 

Один з головних секретів стильного макіяжу якраз і полягає в тому, що він повинен відбивати, передусім, оці грані глибокої і складної людської особистості.

А справжня особистість виховується багатьма чинниками. Поняття зовнішньої краси дівочого вигляду, гармонії кольору й особливостей характеру, відбитої в малюнку очей, губ, брів, вій, повік, — один з таких дуже важливих чинників.

 

Як наші моделі в книжці враховують індивідуальність кожної окремої читачки?

Річ у тім, що самі ці моделі наділені яскравими індивідуальними рисами. Відпрацьовуючи разом з ними прийоми і правила макіяжу, хтось побачить у собі Софію, хтось Кейт, хтось Джулію.

А хтось раптом виявить у собі дивовижне поєднання найнесподіваніших і найпривабливіших рис кожної з них.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший