Казки англійською. Червона Шапочка і 5 улюблених казок. English

  • Серія: English
  • Вік: 7-12
  • Обкладинка: тверда
  • Сторінок: 64
  • Розміри: 170х220 мм
  • Мова: українська, російська, англійська
Ціна по акції:
90,00 108,00
Залишилось: 33шт.
Артикул: 9786177084135
Залишилось: 2шт.
Артикул: 9786177084142

Збірка казок пропонує читачам улюблені авторські та народні казки: «Колосок», «Червона Шапочка», «Кіт у чоботях», «Гидке каченя» та інші — англійською мовою.

Чарівні історії рідною мовою звичні для кожного з нас. Книга «Казки англійською» дає можливість абсолютно по-новому поглянути на улюблені казки та їхніх героїв, а також застосувати знання англійської на практиці.

Читати казки англійською мовою дуже цікаво і просто. На кожній сторінці подано переклад малознайомих і складних виразів. Наприкінці книги читачі знайдуть словничок використаної лексики. Збірка оформлена чудовими ілюстраціями. За яскравими незабутніми малюнками кожен малюк легко впізнає відомі казки.

«Казки англійською» перетворять читання казок на цікаве і корисне заняття. А найменші дошкільнята почнуть вивчати англійську мову разом із дорослими. Батькам досить просто читати чудові казки, супроводжуючи їх перекладом. Спочатку познайомте малюка з казкою, разом розгляньте малюнки та назвіть імена героїв англійською. Повторюйте маляті найпростіші слова і фрази, пояснюйте їхнє значення. З «Казками англійською» вивчати іноземну мову легко і захопливо. 

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший