Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)

Нова серія дитячих книжок в інтернет-магазині Пегас «Одягни ляльку» — спеціальний подарунковий випуск для наших юних читачок! 


На них чекає одна з найулюбленіших ігор усіх дівчаток — приміряти й наряджати у стильні спіднички, сарафанчики, сукенки, кофтинки, черевички своїх манекенниць-ляльок. Що може бути захопливіше й чарівніше!

Головною ж характерною рисою книжок серії «Одягни ляльку» є... вибір. 

Про який вибір ідеться?

На звороті обкладинки кожної книжки чотири привабливі ляльки-манекенниці, у гарних великих-превеликих очах яких сяє захопливий погляд. Саме для них розроблені різнобарвні речі та аксесуари моди. 

О, з яким нетерпінням кожна з них чекає, щоб усі їх приміряти на себе!

Інакше кажучи, на обкладинках наших нових книжок — сам... «погляд моди»!

А який же справжній погляд моди без творчого вибору?

У книжках для дівчаток серії «Одягни ляльку» такий широкий творчий вибір аж до найменших деталей можливий завдяки багаторазовим наліпкам для модниці. 

З них комплектуються різноманітні варіанти модних рішень для чарівних ляльок з великими гарними очима.

На першій сторінці пропонується вибір убрань з наліпок конкретної книжки. А на останній — варіанти модного одягу, які можна комплектувати з наліпок усіх книжок цієї серії.

Тому найкращий подарунок для юної модниці — усі 8 книжок разом. 

Тоді можна зібрати, справді, чудовий, великий гардероб. А потім комплектувати на вибір убрання для будь-якої з ляльок-манекенниць, використовуючи багатий арсенал наліпок усіх книжок серії.