Казки світу. Русалка. Скринька казок

  • Серія: Скринька казок
  • Обкладинка: тверда
  • Сторінок: 64
  • Розміри: 205х255 мм
  • Мова: українська, російська
Ціна по акції:
155,00 176,00
Немає в наявності
Артикул: 9786177084227
Повідомити про наявність
Залишилось: 2шт.
Артикул: 9786177084234

Найкращою анотацією до цієї книжки будуть такі слова: «Виховуємо особистість разом із героями казок різних народів світу». 

Творчість видавництва «Пегас» пов’язана з розумінням того, що розвиток дитини невід’ємний від емоційного стану. А її настрій, у свою чергу, неможливий без дитячої книги, в якій подано кращі казки, що їх люблять і перечитують ось уже стільки років люди різного віку. 

Пропонована книга казок навчить дитину співпереживати з героями, розвиваючи і збагачуючи тим самим її емоційний внутрішній світ. Співчувати Білосніжці, коли вона засне мертвим сном від зачарованого яблука, і радіти, коли принц розбудить її. Шкодувати, читаючи, що Дюймовочка мусить от-от спуститися на все життя у безпросвітну нору до крота. Співпереживати Червоній Шапочці і гніватися на Вовка, якому вона повірила.

Усі ці казкові історії подані в цій збірці. Тут і кіт у чоботях здійснює свій хитромудрий задум, щоб ощасливити меншого сина мірошника. Тут і Попелюшка приміряє загублений кришталевий черевичок, що його вона загубила на балу. І головне, на юного читача чекає яскравий феєрверк позитивних емоцій.

 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший