Що це? В місті. Запитання та відповіді

Маленька енциклопедія у зручному форматі із щільного картону. Знайомимось із транспортом великого міста. Перші знання про навколишній світ для дітей віком від 1-2 років
  • Серія: Мініенциклопедія
  • Вік: 1-5
  • Обкладинка: картон
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
45,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669470591
Повідомити про наявність
Залишилось: 43шт.
Артикул: 9789669470584

Книжкова новинка "Що це? В місті. Запитання та відповіді" в інтернет-магазині «Пегас» — неординарне рішення в розвивальній і пізнавальній літературі для найменших.

Чому? Бо зроблена у вигляді лаконічної популярної енциклопедії, складеної з питань та відповідей на автомобільну тематику.

Її завдання — у гранично доступній і водночас захопливій, видовищній формі познайомити малюка з дивовижним, по-справжньому чарівним світом, який існує не в казках, а насправді. Це — світ автомобілів.

Є ще одне дуже важливе завдання — викликати у маленького читача потребу до пізнання навколишнього світу, зокрема, технічних досягнень, читаючи і працюючи з книгою. 

Для цього спеціально підібрані цікаві й корисні для дитячого світосприймання запитання із «життя» найрізноманітніших автомобілів. 

Яскраві, малюнки й веселі вірші роблять книжку привабливою і доступною для дітей різного віку — від раннього, 2 років, до молодшого шкільного. 

Адже в ній окрім цікавинок подано й необхідну інформацію для дітей: номери телефонів «швидкої», поліції, пожежників.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший