Що це? Їдемо, пливемо, летимо. Запитання та відповіді

Маленька енциклопедія у зручному форматі із щільного картону. На чому їздять дорогами, плавають у морі та літають у хмарах. Перші знання про навколишній світ для дітей від 1-2 років
  • Серія: Мініенциклопедія
  • Вік: 1-5
  • Обкладинка: картон
  • Сторінок: 10 (картон)
  • Розміри: 160х220 мм
  • Мова: українська, російська
45,00
Немає в наявності
Артикул: 9789669470638
Повідомити про наявність
Залишилось: 5шт.
Артикул: 9789669470621

Розгорнувши книжку "Що це? Їдемо, пливемо, летимо. Запитання та відповіді" з інтернет-магазину «Пегас», малюк потрапить у чарівний світ, де зустрінеться з новими для нього, такими різними на вигляд, вдачею і поведінкою казковими персонажами. 

 

Ось неймовірних розмірів, немов билинний богатир, здатний невтомно долати відстані протяжністю з Тихий океан, красень-теплохід. А поруч з ним його молодший братик — катер. Їхнє щоденне життя сповнене цікавих пригод. 

Богатир-теплохід пам’ятає багато захопливих історій з численних навколосвітніх подорожей. У них, до речі, є своя назва, яку малюк знайде у книжці. 

А маленькому, верткому катеру не раз доводилося рятувати людей, надавати допомогу разом з поліцейськими, пожежниками і прикордонниками. 

А що це за дивний персонаж? Його чомусь називають «стільцем». Може, це чарівний стілець, здатний переміщатися в просторі зі швидкістю 40 км на годину? Так воно і є насправді. От тільки це не стілець, а мопед. 

Чому його так іноді називають? Про це й не тільки розкаже наша книжка.

Познайомиться малюк і з болідом, дізнається, що таке ралі. Відкриє для себе дивовижні факти з життя інших персонажів у цьому чарівному світі — в яскравій енциклопедичній книжці про транспорт спеціально для наших маленьких читачів.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший