Дитячі книги до дня святого Миколая!

Дитячі книги
зі святковими знижками від ВД «Пегас»
на подарунок дітям до дня святого Миколая!


Розгадка таємниці святого Миколая

Тільки-но починається перший день зими, а діти вже очікують новорічні подарунки від святого Миколая, Санта-Клауса, Діда Мороза і Снігуроньки. До кожної дитини приходить зимовий чарівник! 

Перший чарівник, який приходить таємно до діточок, — це святий Миколай. Він ходить уночі з 18 на 19 грудня і приносить слухняним діткам подарунки. А чи знаєте ви, друзі, де шукати його подарунки? Це таємниця! Але ми у видавництві «Пегас» її знаємо. Адже ми вже так давно видаємо пізнавальні дитячі книги в Україні, що розвідали абсолютно все про всіх найвідоміших чарівників.

Отже..

...це було дуже давно, у III столітті. У древньому місті Патара в Малій Азії, що на півдні нинішньої Туреччини, народився хлопчик. Ім'я йому дали — Миколай.

З самого дитинства він повністю поглибився у вивчення Слова Божого. І вже з юних років став християнським священиком і проповідником. Усе своє майно після смерті батьків він роздав бідним людям.

Миколай зціляв хворих, захищав безневинно засуджених людей, примиряв ворогів, опікувався моряками і мандрівниками. І тому уславився у багатьох народів як найбільший святитель.

Відома одна легенда про те, як святитель Миколай допоміг одній родині.

Жила в ті часи родина — батько і три дочки. Вони були дуже бідні, й батько не мав можливості видати їх заміж. Дізнавшись про це, святитель Миколай вирішив допомогти цим людям. Він непомітно підійшов уночі до їхнього будинку і підкинув у віконце мішечок золота. О, як зрадів батько! Адже тепер він міг видати хоч одну дочку заміж.

І наступної ночі святий Миколай таємно поклав мішечок із золотом для другої дівчини. Тепер і в неї з'явився посаг для весілля!

Утретє, коли святитель Миколай кидав у віконце мішечок із золотом, той випадково потрапив у панчоху, яку залишили біля каміна для просушування. Ось відтоді і з'явилася традиція залишати шкарпетки для подарунків у ніч, коли святитель Миколай ходить по будинках.

І в наш час 19 грудня — це незвичайний день у році. Він називається днем Святителя Миколая, або днем Святого Миколая, або Зимового Миколая, або просто день Миколая. У православних і католицьких церквах влаштовують святкові богослужіння на честь цього святого.

Святий Миколай у перекладі англійською мовою звучить як Санта-Клаус. Саме так називають святого Миколая в англомовних країнах.


Святкові знижки 10% на кращі книжкові серії ВД «Пегас» — 
подарунок вашому малюку до дня Святого Миколая!

 

В Україні традиція відзначати день Святого Миколая відроджується. Родина збирається разом на урочисту вечерю, приходять гості. 

Відсвяткуйте й ви це грудневий день, день Святителя Миколая, у сімейному колі. Подаруйте вашим рідним душевне тепло й турботу, хай це береже й збільшує радість у вашому домі! 

Подаруйте своїй дитині у приголомшливо радісний ранок яскраву, барвисту, різнокольорову дитячу книжку. А ще краще — цікаву й корисну підбірку  подарункових книжок із наших серій:

 

Ми із задоволенням допоможемо вам зібрати у нашому інтернет-магазині такий чудовий подарунок за оптимальною ціною!

Ми даруємо вам

з 1 грудня до 19 грудня 2016 року

СВЯТКОВІ ЗНИЖКИ — 10% ВІД ЦІНИ НА САЙТІ
НА ВСІ КНИГИ З ПРОПОНОВАНИХ СЕРІЙ