Книги видавництва «Пегас»! Багата історія та нові обрії!

Нарешті відкриваємося! Давно ми чекали на цей новий, свіжий імпульс — перезавантаження. Встигли скучити за активною роботою з вами, наші дорогі покупці. 

Ви давно вже стали не простими читачами, а нашими добрими друзями, адже стільки часу проведено разом на нашому, тепер уже «старому», сайті. Скільки чудових дитячих книжок ми разом переглянули на ньому, скільки реалізували ідей! А попереду ще стільки цікавого! Навіть грандіозного! Авжеж, друзі, саме так і ніяк інакше.

На цьому новому сайті на вас чекають не лише нові дитячі книги, а й захоплюючі спільні проекти і творчі програми. 

Так, так! Творчість ваших дітей буде основною на дитячій сторіночці нашого сайту. Настав час братися до роботи. Ваші донечки і синочки — найгеніальніші на світі! Ваша дитина із задоволенням пише? Малює? Пробує себе в ролі фотографа? Будь-який її талант буде розкрито на сайті видавництва «Пегас». Дитячі публікації, малюнки, фото- і відеороботи — будь-які вигадки стануть тут надбанням широкої і вдячної публіки. Наскільки широкої? Та на ширину всієї світової павутини!


Отже, на честь відкриття нового сайту! 
ЦІНИ НА ВСІ КНИГИ видавництва «ПЕГАС» до 30 листопада 2016 року 
ЗНИЖЕНО НА 10 %!!!


І ще кілька слів по секрету. У нас можна КУПИТИ книги і можна ЗАРОБИТИ гроші! Для цього ми спеціально «зарядили» наш інтернет-магазин дитячої книги бонусами та знижками. Не проґавте цю нагоду, особливо в дні відкриття нашого книжкового інтернет-магазину.
Для зручності та комфорту, щоб вам простіше було купувати дитячі книги за класними цінами і для себе, і для власної комерції — ми ж домовилися заробляти разом! — наш новий інтернет-ресурс дитячих книг тепер ще адаптовано до ваших смартфонів.