Фільтр

Стать

Ціна (грн)

Показано 1 по 12 з 48 (Всього сторінок 4)

Кращі книжки дітям —
класична література для дітей в інтернет-магазині видавництва «Пегас»: виховання художнього смаку, любові до читання і чудове дозвілля

Це один з головних напрямів діяльності видавництва «Пегас» — книжки для дітей улюблених дитячих письменників-класиків і найвідоміших казкарів.

Більше того, характерною особливістю асортименту в нашому інтернет-магазині дитячої книжки є широкий вибір видань класиків дитячої літератури для всіх вікових груп — як для школярів молодших і середніх класів, так і для найменших.

Ну, скажіть, хто найкраще допоможе пояснити нашим дітям на «живих» прикладах, що таке добре, а що погано? 

Звичайно ж, яскраві, немов зримі рими Маяковського! 

На цих прикладах, що таке добре, а що погано, вчилося не одне покоління дітей. Вони актуальні сьогодні не менше, ніж 90 років тому, коли були написані ці злободенні вірші для дітей.

Збірники найпопулярніших дитячих творів Маяковського подані в наших серіях:

  • Улюблені автори;
  • Класики дітям.

У цих же серіях у нас широко представлено одного з найулюбленіших дитячих класиків — Корнія Чуковського.

А його «Телефон», «Айболить» і «Муха-цокотуха» в серії «Книжка-пазл» не лише розвивають мислення та емоції малюка своєю чудовою поезією і захопливими сюжетами, а й тренують уважність, кмітливість і дрібну моторику.

У серіях «Золота колекція» і «Веселка» збірники казок Д. Н. Маміна-Сибіряка, Е. Т. А. Гофмана, В. Гауфа, братів Ґрімм, Г. К. Андерсена стануть справжніми вихователями смаку і потягу до літератури. 

І, зауважмо, до високоякісної, гарної літератури. Яка прищеплює з дитинства справжній, правильний, а не викривлений, спотворений світогляд у людини. Адже в цьому й полягає головна мета турботи і виховання про наших з вами дітей. Класики своїм художнім Словом — саме «словом» з великої літери! — формують у дітей такий Людський — теж з великої літери — світогляд.

І твори О. С. Пушкіна у цьому, звичайно ж, відіграють особливу роль.

Казки Пушкіна подані у нас окремими творами і збірниками в різному форматі й дизайні. Як у всіх уже названих серіях, так і в серії «Цікавий світ». Оскільки захопливі та актуальні для будь-якого віку.

Наше видавництво вперше в Україні переклало українською мовою дитячі вірші справжнього класика — Олексія Крилова. Розумні, іронічні, веселі, «заводні» історії про кота Василя і козла Мефодія — кращі зразки дитячої розважальної літератури для повноцінного, корисного дозвілля.