Показано 1 по 12 з 49 (Всього сторінок 5)

Тести для дошкільнят:

веселий старт до майбутньої шкільної програми

Це одна з кращих в Україні розвиваючих і навчальних книжкових серій. Особливість методики, покладеної в основу цих видань - в постійному тестуванні, як вже отриманих раніше навичок читання, письма, рахунку, малювання, моторики, так і набутих в процесі роботи з цими книжками.

Втім, слово «робота» тут доречна скоріше для батьків. А для дітвори - це подорож у світ захоплюючих, пізнавальних ігор зі своїми «старими» улюбленими друзями — кумедними звірятами, персонажами відомих казок, знайомими іграшками.

У наших тестах для дітей від 2 до 6 років велика кількість завдань на ранній розвиток пам'яті, уваги, кругозору у вигляді барвистих дитячих ребусів, кросвордів, пальчикових ігор, ілюстрацій з казок. І навіть у формі квесту! Знаєте, дорогі батьки, що це таке? А дітвора в 5 років вже, напевно, знає. І від того з особливим цікавістю і інтересом поставиться до видання, яке так і називається: «Розвиваючі завдання, пройди цей квест!»

Одним словом, старт до необхідних для підготовки до школи навичок мислення від 2 років з цими книжками з нашого каталогу буде цікавим і веселим для малюка. По-справжньому Веселий старт!!! Адже від нудних і «прісних» уроків користі аж ніякої!