Фільтр

Ціна (грн)

Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)
«... Любов ... сильніше смерті і страху смерті ...»

Ці слова Івана Сергійовича Тургенєва з його невеликого твору «Горобець», опублікованого в збірнику «Розповіді про тварин» для дітей молодшого та середнього віку ми вирішили поставити епіграфом до розділу каталогу

«Оповідання для дітей» ВД «Пегас»

Про яку ж любов йдеться в представлених тут дитячих оповіданнях? А ви знаєте, от як раз про ту, що снилася слону в оповіданні Олександра Івановича Купріна зі збірки «Розповіді про тварин». З яким ви, наші дорогі читачі, також можете познайомитися в даному розділі каталогу.

А снилося слону, як одна маленька дівчинка пригощала його великими тортами. Вони були «горіхові і фісташкові, завбільшки з ворота ...».

Ми дуже хочемо, щоб наші діти обов'язково прочитали, чому ж все-таки цього сірому велетню з оповідання «Слон» снилися настільки дивовижні сни. І про чию, цікаво, любов, і до кого написав Тургенєв у своєму оповіданнячко для дітей? Так, уявіть, саме для них він і писав ці рядки.

У цих оповіданнях ідеться про любов до близьких людей, співчуття, самовідданості і щирості. А ще, ощадливому і трепетному ставленню до навколишньої природи, до всього живого.

Ми видали ці розповіді І.С. Тургенєва і А. І. Купріна, а також чудові твори Л.М. Толстого, А.П. Чехова, К, Д. Ушинського, Б.С. Житкова, Д.Н. Мамина-Сибіряка, з однією єдиною метою. Щоб наша з вами улюблена дітвора з юного віку долучилася, може бути, до найголовніших понять у житті. Що таке справжня доброта, безкорисливість, «почуття ліктя» - все те, що притаманне, як кажуть, Людині з великої літери. І в чому сенс істинної людської любові.

Погодьтеся, хто нам з вами в цьому допоможе краще, ніж книжки для дітей видатних класиків світової літератури?