Показано 1 по 12 з 17 (Всього сторінок 2)

Загадки для дітей видавництва «Пегас»:

готуємося до школи в ігровій формі

Навряд чи наших шановних батьків, а, тим більше, вихователів дитсадків та педагогів дошкільної освіти потрібно переконувати, що загадки для дітей - невід'ємна складова раннього розвитку дитини.

Питання в іншому. Де і як підібрати такі розвиваючі загадки для діточок, щоб вони носили пізнавальний характер, розширювали кругозір малюка і, разом з тим, були б веселими, завзятими. Тобто, залучали дитину, що називається, з головою в гру. Де «учасники» такої спільної гри можуть бути найнесподіваніші. Наприклад, букви алфавіту! Або - вправи на навчання рахунку, завдання на логічне мислення, віршики-загадки на розвиток кмітливості та уважності.

Відповідь на ці питання дуже проста. Все залежить від того, хто їх ставить. І в якій формі.

Взяти, приміром, перелік назв загадок або тем, за якими вони зібрані в електронному вигляді - на екрані ПК або смартфона. Корисна така інформація? Безумовно. А чи захоплює вона дитину? Залучає в ту ігрову атмосферу, що служить основним фактором активного дошкільного навчання?

Гарна дитяча книга в цьому плані, залишається і донині поза конкуренцією в порівнянні з іншими носіями розвиваючої інформації.

Мета книжок з нашої серії «Готуємося до школи» з розвиваючими загадками для дітей - це допомога батькам і педагогам створити цю невимушену, захоплюючу обстановку гри в спілкуванні. У чомусь змагальну - ну ж бо, хто швидше відгадає?

Тому їх ставлять у нас завзяті і веселі звірята. У віршиках, часто смішних. Живі, динамічні, барвисті ілюстрації персонажів загадок теж «беруть участь» у такій грі! А по суті, в становленні навичок наочно-образного мислення. Адже це надзвичайно важливо для повноцінної підготовки до майбутніх шкільних навантажень.