Показано 1 по 12 з 262 (Всього сторінок 22)

Книжки з наліпками Видавничого дому «Пегас»: політ творчої уяви та фантазії дитини


Зрозуміло, що перш ніж купляти книжку для дітей, треба ясно уявляти, яку конкретну користь вона дасть вашому малюкові.


Розкриття творчого потенціалу з раннього віку, щедро закладеного в кожній, без винятку, дитині — ось основна мета пропонованих видань із наліпками. 


Книжкові новинки «Тести малюкам з наліпками» в нашій новій серії — «Тести та розмальовки з наліпками» для дітей від 2 до 4 років створені спеціально для розвитку навичок мови, письма, уваги, пам’яті, логічного мислення та кмітливості. 


Але тут варто підкреслити одну «деталь». 

Гарна дитяча розвивальна книжка повинна подавати матеріал методологічно правильно, абсолютно грамотно і, що важливо, мотивувати до активного засвоєння перелічених вище навичок раннього розвитку. 


Тести для дошкільнят і малят 2–3 років видавництва «Пегас» пропонують найбільш простий і надійний спосіб — розвивальні завдання і вправи подано у вигляді захопливої гри. 


Суть її — використання сотні яскравих барвистих наліпок тварин, іграшок, предметів ужитку у процесі виконання завдань і вправ на розвиток мислення. 

От і виходить, що дитина робить не обтяжливу для неї справу, а грає в ці завдання. Вона стає учасником різноманітних пригод, які трапляються в ігрових завданнях з «героями», намальованими на наліпках. 


У Альбомах для наліпок із серії:


Альбом для наліпок. Маленький декоратор

дитині пропонується пограти у справжнісінького дизайнера інтер’єру!


Та не простого, а вмілого, високопрофесійного майстра з інтер’єрного дизайну! Погодьтеся, у таку гру й дорослий пограв би з величезним задоволенням. Тим паче, що з цією дитячою книжкою-новинкою від видавництва «Пегас» абсолютно не потрібно ніяких спеціальних знань. А що ж потрібно? Лише творча уява вашого малюка, яка обмежується… а нічим вона не обмежується! У цьому й «фішка», як тепер кажуть, цієї цікавої гри. 


А цілком розкритися творчій уяві допоможуть 120 багаторазових наліпок із персонажами замку для альбому «Замок» і тваринами для альбому «Зоопарк». Окрім того, наліпки з меблями, начинням, зброєю та багато чого іншого, що необхідно для облаштування будов, намальованих у цих альбомах.