Показано 1 по 12 з 34 (Всього сторінок 3)

Книги з пазлами:

У чому їх дивна особливість і унікальні можливості

У серій видавництва «Пегас»:

  • Книжка-пазл;
  • Книжка-пазл малюкам,

Є одна дивна особливість. А краще сказати, унікальна можливість. У всіх інших, «звичайних», добре нам знайомих і звичних паперових книг, таку особливість і таких можливостей немає взагалі.

Так ось, особливістю книжок цих серій є те, що в кожній з них, крім цікавого і змістовного тексту, міститься ще цілий набір розвиваючих мислення і моторику дитячих пазлів.

Що стосується змісту даних книг, то це - чудові й улюблені вже не одним поколінням дітей вірші Корнія Чуковського і Олексія Крилова. А також хіти народних казок - «Колобок» і «Теремок». Крім того, цілий ряд видань, які знайомлять дітлахів з різними автомобілями.

А спеціально для наших дорогих «юних дам» - вони адже у нас вже не «маленькі дівчинки», а справжнісінькі молоді жінки, правда, же? - Ми випустили книжку-пазл з принцесами. Кожна наша читачка обов'язково дізнається в одній з них особисто себе.

Ще жодного разу такого не було, щоб яка-небудь дівчинка не знайшла в цій книжці-пазлі точь-в-точь, як вона, таку ж чарівну принцесу.

Тому видання із серії «Книжка-пазл» «Принцеси» послужить чудовим подарунком нашим дорогим дівчатам абсолютно з будь-якого приводу.

А для наших найменших читачів в серії «Книжка-пазл малюкам», крім популярних казок, ми підготували в якості подарунка гри в пазли з веселими, завзятими звірятами - «Хто це?» У чотирьох книжечках розповідається про найвідоміших і улюблених нашої малечею пухнастих друзях.

Так, про особливість цих серій ми розповіли. Це - поєднання захоплюючих творів з грою по збірці їх персонажів з пазлів. А про незвичайні можливості?

А ось дайте відповідь на питання - це стосується наших маленьких читачів: хотілося б вам не тільки прочитати, але й своїми руками помацати Муху-цокотуху, погладити Гіппопо з «Айболита» або добрих симпатичних мешканців на «Веселої фермі»?

Яскраві, барвисті пазли героїв казок нададуть таку унікальну можливість. Адже кожен з них буде ретельно зібраний власними пальчиками з різнобарвною картонній мозаїки.