Показано 1 по 12 з 24 (Всього сторінок 2)

Англійська мова дітям від ВД «Пегас» - надійна допомога в освоєнні іноземної мови

Розвиваюча література ВД «Пегас» - книжки, необхідні в житті

У цьому розділі представлені навчальні посібники, словники англійської мови для дітей та казки народів світу англійською.

Ми прагнемо, щоб література для дітей в Україні була різноманітною і багатогранною: розважальною, ігровою, розвиваючою та навчальною. І обов'язково сучасною! А це значить, необхідною в сьогоденному житті з його стрімким темпом і високими вимогами. Тобто, щоб наші книжки по-справжньому допомагали дітлахам і батькам успішно справлятися з викликами часу.

Погодьтеся, що може бути важливіше для успішного майбутнього вашого малюка, ніж впевнене, і своєчасне освоєння англійської мови в ранньому віці! Напевно, немає сенсу пояснювати батькам покоління XXI століття актуальність цього питання. Однак, не менш актуальним є абсолютно конкретне, практичне питання - за якими дитячими книгами краще вивчати англійську?

Вивчаємо англійську мову з ілюстрованими словниками та кращими казками ВД «Пегас»

На наш погляд, з досвіду випуску розвивальної літератури в Україні та апробації її в дитячих центах і школах, такі посібники повинні бути обов'язково наочними, багато та барвисто ілюстрованими. Це дозволяє, що називається, по повній «включати» образне, творче мислення дитини в процес вивчення англійської. Саме за таким принципом видавництвом «Пегас» підготовлені словники для дітей в картинках, англійська абетка та розвивальний посібник «Мої перші слова».

І друге, кращі дитячі книжки для освоєння іноземної мови - ті, що самі, своїм цікавим для дітей змістом втягують їх у читання. Де захоплюючі сюжети «утримують» маленького читача на своїх сторінках, викликаючи у нього живий, активний інтерес.

Сюжети казок знаменитих світових казкарів - один з найбільш вдалих і оптимальних таких варіантів.

Казки англійською, представлені в нашому інтернет-магазині, найбільш придатні і зручні для засвоєння іноземної мови ще ось з якої причини. В асортименті видавництва «Пегас» є такі ж казки російською та українською мовами. Це полегшує розуміння тексту і сприяє навичкам правильного, літературного перекладу з англійської на українську та російську.