Показано 1 по 12 з 213 (Всього сторінок 18)

Казки в інтернет-магазині Пегас: незвичайна подорож по безкрайньому казковій країні

Найкращі твори знаменитих казкарів на «полицях» інтернет-магазину ВД «Пегас»

Казки - це, мабуть, самий унікальний розділ каталогу видавництва «Пегас». Зайти в нього - легше легкого. А ось вийти ... о, не думайте, що це так просто!

Адже ви потрапили не куди небудь, а в безкрайню казкову країну. У якій немає ні кордонів, ні горизонтів! Де буквально на першому кроці вас чекають незвичайні події, чари і захоплюючі, часом, приголомшливі пригоди разом з персонажами найвідоміших народних і авторських казок світу.

Ну, тільки уявіть. Не встигли ви озирнутися, а вас вже підхопив сніговий вихор і поніс над казковими просторами кудись далеко-далеко. Туди, де живе сама Снігова Королева.
А може, це вас "забрали" ваші фантазії, навіяні казками Андерсена? В каталозі інтернет-магазину ВД «Пегас» ви знайдете найпопулярніші і улюблені твори цього великого казкаря.

Підхоплені казковим вихором ви, немов, взметнется разом з Каєм високо в небо. І звідти, зверхньо, ​​вашому погляду раптом відкриється, як «море вздуется бурхлива, закипить, підніме виття ... і опиняться на бреге, в лусці, як жар горя, тридцять три богатирі». Так це ж герої «Казки про царя Салтана» А.С. Пушкіна! Ну звичайно! Он, бачите, і той самий зелений дуб, що у стоїть біля Лукомор'я! А ось і знаменита «золота ланцюг на дубі тому». Так, друзі, це пейзажі та герої казок Пушкіна зустрічають вас на сторінках нашого сайту.

А це Кіт у чоботях показує Королю володіння маркіза Карабаса. Червона Шапочка поспішає пригостити пиріжками бабусю. І Бременські музиканти ось-ось в'їдуть в місто, а там ...


А що станеться там, і ще багато пригод героїв авторських і народних казок очікує вас в «казкових» серіях нашого каталогу:

Шарль Перро, брати Грімм, Корній Чуковський представлені тут дуже широко, в яскравих, чудово ілюстрованих виданнях.

Кожна серія казок каталогу інтернет-магазину «Пегас» - це прекрасне подарункове зібрання з кращих творів знаменитих казкарів.

Народні та авторські казки ВД "Пегас", як вихователі кращих людських якостей і раннього розвитку


При цьому казки ВД «Пегас» прищеплюють дітлахам не лише самі чудові людські якості: чесність, безкорисливість, працьовитість, самовідданість, доброту, мужність, чуйність. Але і з успіхом «справляються» з завданнями раннього розвитку. У серіях каталогу:

Слова в текстах казок розбиті на склади з правильно поставленим наголосом. Таким чином, ми з малюком читаємо по складах, розвиваючи навички читання і мови.