Показано 1 по 12 з 389 (Всього сторінок 33)

Ідея дитячої розвивальної літератури в основі асортименту видавництва Пегас

Яке ж корисне, реально необхідне значення для наших з вами дітей, шановні гості нашого інтернет-магазину, вкладає видавництво «Пегас» у це поняття: «Розвивальні книжки для дітей»? 

Для розвитку яких сторін дитячої свідомості призначені різні серії книжок у цьому розділі каталогу?

Енциклопедії малюка і дошкільника серій:

  • Цікавий світ;
  • Вчимося весело;
  • Золота колекція 

для розвитку кругозору маленького читача, знайомства з фауною та флорою планети, правилами поведінки, літерами, цифрами, предметами вжитку.


Енциклопедії Видавничого дому «Пегас» для малят — це перші книжки про пізнання навколишнього світу, його різних сторін 

У цьому енциклопедичному калейдоскопі знайшлося місце всьому: і здоров’ю, і правилам етикету, і догляду за собою, явищам природи, стародавній і новітній історії, назвам і функціям частин людського тіла.

Цю ж тематику, що розширює кругозір дітей від 3 до 6 років, продовжують яскраві книжки великого формату серії «Моя перша книжка».

Розвивальні книжки серій:

  • Готуємося до школи;
  • Веселий старт;
  • Сонечко
  • Читаємо самостійно 

розвивають, закріплюють і тестують навички читання, лічби та письма, необхідні для майбутніх першачків. Окрім того, у них подано апробовані на практиці в дитячих групах методики навчання читання по складах.

Книжки з пазлами серій:

  • Книжка-пазл;
  • Книжка-пазл малятам 
  • розвивають уважність, спостережливість, посидючість і дрібну моторику рук.

Велика серія книжок для найменших «Навколишній світ» розвиває мислення в ранньому віці. Свідомість малюка за допомогою цих невеликих, недорогих, з цупкого екологічного картону для практичності й безпеки книжечок сприймає такі поняття: форми і розмір предметів, фігури, порівняння величин, розміри, кольори, візуально цифри та літери.


Книжки-картонки «Вчимося рахувати», «Вчимося порівнювати», «Вчимо цифри», «Вчимо лічбу», «Вчимо частини тіла», «Вчимо протилежності», «Вчимо місяці» та ін. цілковито відповідають назві своєї серії — «Розвивайко». 


Великі кольорові яскраві малюнки та веселі віршики розвивають у дітей 3–5 років найважливіші якості для майбутнього навчання в молодших класах. Це — допитливість, прагнення і сприйнятливість до нової навчальної інформації.

Ігрові прописи розвивають необхідні для дошкільної підготовки навички письма, малювання, логічного мислення, кмітливість і пам’ять.

Як же в лінійці розвивальної літератури без основ іноземної мови? 

Інтернет-магазин «Пегас» пропонує найнадійніший і найефективніший спосіб навчання основ англійської — популярні казки славнозвісних казкарів Андерсена, Перро, братів Ґрімм англійською мовою.