Любов до книг нас об'єднує

Так звучить девіз міжнародного форуму видавців у Львові. У 2017 році це знакова подія в культурному житті країни здійсниться з 13 по 17 вересня у львівському Палаці Мистецтв за адресою: Львів, вул. Миколи Коперника, 17.

А подія ця, дійсно, знакова з тієї причини, що його рівень і розмах демонструють найголовнішу цінність нашого народу - інтелектуальну міць і духовну глибину.

Протягом 5 вересневих днів весь Львів буде наповнений цим дивно яскравим, надихаючим святом Книги. Місто немов вбирається в особливий настрій, занурюється в особливу ауру теплоти, посмішок, тієї справжньої людяності, яку несе в наш такий непростий і багатогранний світ Книга.

Сьогодні девіз львівського видавничого форуму «Любов до книг нас єднає» актуальний, як ніколи.

Він з'єднає єдиним ланцюгом справжніх цінностей добра, любові, гуманістичного творчості Івано-Франківськ та Донбас, Ужгород і Харків, Тернопіль і Дніпро. І ще десятки міст України і міст світу. Не випадково, Книга для дітей, як найдобріша, світла і оптимістична література на світлі, займає настільки значне місце на львівському форумі 2017 року.

Тому дні барвистих книжкових урочистостей, насичених зустрічами з талановитими письменниками, художниками, музикантами, відомими артистами, журналістами, політиками, сучасно мислячими підприємцями - одні з найбільш привабливих в році не тільки для учасників, але і для жителів і гостей столиці Галичини.

Це вже 24-й за рахунком міжнародний фестиваль Книги. Слово «книга» з великої літери неспроста. Тому що для всіх учасників львівського книжкового форуму Книга - не просто носій інформації у вигляді переплетених аркушів паперу з ілюстраціями і текстами.

Українська книга для її творців і для її шанувальників - це, якщо хочете, життєвий простір. А сьогодні, в переломні для України часи, коли духовність і національна самосвідомість є вирішальними факторами єднання і незалежності, це ще й точка відліку творення національної ідеї.

Тому гасло цьогорічного форуму саме так і звучить: «Точка творення». Тобто, по суті, точка відліку всіх перемог і звершень нашої улюбленої України.

Тому що серця і душі від Львова, Луцька до Луганська і Сімферополя об'єднає в єдину націю, перш за все, Слово. Згідно основоположною євангельської істини, «на початку було Слово ...».

... Чи уявляла в 1994 році Олександра Коваль, що її ідея створення у Львові майданчика українських видавців, письменників, бізнесменів для спільного творення того, що називається душею нації - Української Книги, дуже швидко втілиться в один з найвпливовіших і відвідуваних книжкових форумів Європи ?

Вже до початку 2000-них форум книговидавців у Львові стає обов'язковим місцем зустрічей видавців, творчих людей, інвесторів з усіх куточків України та інших країн. І, головне, довгоочікуваним!

Ось і ми, як видавці книг для дітей, весь рік з нетерпінням чекаємо це свято і, звичайно ж, зустрічі зі старими і новими друзями.

Чому так сталося? Тут відразу кілька факторів чудово доповнили один одного. Це і організаторський драйв Олександри Коваль - президента львівського книжкового форуму з найперших його кроків, і особливий культурно-історичний дух самого Львова, і дивовижна повага до книги, яка закладена в українцях на генетичному рівні - це завжди відзначають особливо закордонні видавці та автори, спілкуючись з українським читачем.

Але є в досягненнях і визнання Львівського книжкового форуму ще один фактор. Адже разом з ним, з середини 90-х, вставали на ноги, починаючи з нуля, розвивалися і міцніли більшість з провідних українських видавництв.

Видавничий дім «Пегас» - один з них, постійний і давній друг і учасник львівського форуму.

І в цьому році у Львові обов'язково буде два стенди з дитячими книгами під впізнаваним дітлахами всієї країни логотипом з крилатим легендарним Пегасом.

Дорогі наші читачі, друзі та гості сайту!

Йдемо разом з 13 по 17 вересня на чудове свято Книги у Львові!

З нетерпінням чекаємо Вас на стенді Видавничого Дому «Пегас». Звичайно ж, ми приїдемо туди не з порожніми руками.

На наших стендах кожен відвідувач форуму знайде свою улюблену дитячу книгу і зможе ознайомитися з новинками, які ми для вас підготували.

І для вас, і для нас львівський форум видавців стане унікальним, незабутнім місцем зустрічі і знайомств дитячої книги зі старими і новими друзями.