Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)

Альбоми для новонароджених ВД Пегас

зафіксовані емоції перших кроків по життю ненаглядного малюка

Альбом для новонароджених, виданий у вигляді традиційної, паперової книжки - чудовий подарунок новоспеченим батькам.

Коли ми переживаємо щасливі миті в житті, хочеться, щоб вони залишалися з нами назавжди. Альбоми для новонароджених в інтернет-магазині видавництва Пегас призначені саме для для того, щоб це бажання стало реальністю.

Хіба можливо таке, залишити на пам'ять час? Не тільки зафіксувати, — це запросто робиться за допомогою того ж смартфона, — а саме передати і залишити на пам'ять всю палітру почуттів і емоцій, пережитих в найдивовижніші миті життя.

Наші альбоми для новонароджених містять в собі секрет, що дозволяє зробити таке диво.

Крім фотографій, які фіксують перші дні, тижні, місяці життя найдорожчого члена сім'ї, — дитини, що з'явилася на світ — вони передають всю глибину його емоцій в словах і реченнях, що описують події цих днів, тижнів і місяців. І, відповідно, емоцій щасливих батьків.

Як це відбувається? Це називається живим диханням людського почерку. Коли в лініях, вигинах, якихось нерівностях від хвилювання при написанні літер залишається назавжди та тремтливість і та ніжність, любов і турбота, властиві в цей дорогоцінний для кожної сім'ї час — перших кроків в світ своєї ненаглядної новонародженої крихітки.