Показано 1 по 7 з 7 (Всього сторінок 1)

Альбоми для наліпок

дитяча фантазія, втілена в творчість

У нашому інтернет-магазині дитячої книги великий вибір подарунків для дітей з урахуванням різного віку, рівня розвитку, вподобань, в тому числі, і батьківських.

Набір альбомів для наліпок буде придатним варіантом в якості подарунка дитині, що схильна до активної творчої уяви. Те, що ми найчастіше називаємо «бурхливою фантазією».

А адже це, насправді, дуже цінна якість в процесі становлення різних форм мислення і поведінки, особливо якщо дитині забезпечити розвивальний і захоплюючий спосіб втілення в реальність.

Альбоми для наліпок надають таку, чарівну можливість - перетворювати дитячу найнеймовірнішу уяву в абсолютно конкретний матеріалізований результат.

Для цього однієї лише фантазії, навіть самої бурхливої, замало. Дитині доведеться постаратися проявити посидючість, увагу, кмітливість, задатки художнього смаку, елементи логічних умовиводів. Все це потрібно для того, щоб фантазії втілилися в життя. Яким йому вважається, скажімо, власний палац. Або - розкішний будинок. А може - запашний, щедрий сад. Або справжнісінький... ресторан - свій власний! І навіть ціле місто!

Багаторазові наклейки, шаблони і трафарети допоможуть розселити вигаданих мешканців, гостей та постояльців в будинках, залах і приміщеннях так, щоб їм було зручно і комфортно. А також облаштувати інтер'єр своїх володінь, керуючись власною уявою.

Ну, скажіть, шановні гості нашого сайту, чи не чудовий і відповідний для будь-якого приводу подарунок активному, допитливому малюку?