Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

Альбоми друзів видавництва Пегас - вірні хранителі таємниць хлопчиків і дівчаток

Ці книжки не випадково називаються «Альбоми друзів». Адже тільки справжнім друзям довіряють найособистіше і сокровенне. Часом те, що не розповідають навіть батькам.

Хлопчаки діляться зі своїми кращими друзями захопленнями, мріями, здобутками і особистими переживаннями. Дівчата - по великому секрету з подружками своїми серцевими заворушеннями і тривогами про взаємини з батьками і педагогами. Ну, і, звичайно ж, яке враження вони справляють на оточуючих. І, перш за все, на хлопчаків.

Альбоми друзів видавництва Пегас володіють одним відмітним якістю, якого часто бракує приятелям і друзям.

Будь-якої хвилини - у вихідні та будні, незважаючи на мороз, дощ і сльота за вікном - вони завжди поруч! Вони настільки вірно і надійно зберігають на своїх сторінках все потаємні хлопчачі та дівчачі таємниці, розказані їм по секрету, що ніколи, ні за що, нікому в світі «випадково не проговорився» про них. І головне, вони залишаться такими на все життя.

Пройде час. Разом з ним дитинство, потім - юність. А потаємні дитячі секрети будуть назавжди закарбовані на сторінках альбомів друзів, як тепла, радісна пам'ять про найпрекраснішою життєвої порі.