Фільтр

Ціна (грн)

Показано 1 по 12 з 24 (Всього сторінок 2)

Дитячі альбоми Видавничого дому «Пегас» - захоплюючий і доступний за ціною подарунок дітям і ... батькам

Чому - і батькам теж? Так все просто. Тому що в даному розділі є альбоми для новонароджених із серії «Сонечко» - завжди доречний подарунок для новоспечених батьків.

Дитячі альбоми в нашому інтернет-магазині представлені ще одними книжками серії «Сонечко» - це «Альбоми друзів». А також із серії «Маленький декоратор» - «Альбоми для наліпок».

Всі видання цього розділу з'єднують в собі кілька цінних для споживача якостей.

А хто у нас є головним споживачем продукції «Пегас»? Звичайно ж, дітвора! А що для дітвори найцінніше в таких виданнях?

Найголовніше, щоб вони були складені так, щоб заповнювати їх, тобто вести записи про себе, своїх друзів, розміщувати фотки і т.д., було захоплююче.

У зв'язку з цим дуже важливо, щоб теми і питання сторінок дитячого альбому - по суті, особистого щоденника, були цікаві, близькі і зрозумілі дитячому та юнацькому світосприйняттям. Наші альбоми-щоденники призначені для хлопців до 14-16 років. А з якого віку їх вести - питання виключно індивідуальний.

Ну, і, звичайно ж, важливий фактор - це ціна.

Щоб альбоми для дітей були доступні всім нашим хлопцям і дівчатам, ціна для батьківського гаманця повинна бути абсолютно необтяжливою.

Альбоми для дітей Видавничого дому «Пегас» в нашому книжковому інтернет-магазині повністю відповідають всім цим факторам. У цьому легко переконається кожен відвідувач сайту, переглянувши книги в рубриках розділу «Дитячі альбоми».

Ці книги мають ще одним цінним для наших споживачів, тобто, дітвори, і для покупців - їх батьків, якістю: вони є вдалим і недорогим рішенням при виборі подарунка, коли потрібно збиратися в гості на будь-яке торжество дитини. І новонародженого - в тому числі!