Видавництво ПЕГАС

Видавничий дім Пегас
пізнання світу і весела гра в кожній книжці!

Команда видавництва «Пегас» вітає своїх читачів, відвідувачів нашого сайту дитячої книги й усіх шанувальників високоякісної розважальної та розвивальної літератури для дітей!

Ми були у витоків створення ринку дитячої літератури в Україні.

Наше видавництво, а нині це вже Видавничий дім «Пегас», засноване понад 15 років тому. І як підсумок нашої багаторічної діяльності — сьогодні ми в авангарді українських найбільш динамічно розвиткових видавничих компаній.

За цей час видано понад 1000 книжок. В асортименті видавничого дому література для дітей від 0 до 12 років українською та російською мовами.

На сторінках інтернет-магазину — «Подарункові видання», «Новинки», «Розмальовки та альбоми», «Хіт продажу» — представлені видання, що користуються особливим попитом у наших читачів. Для хлопців, дівчат, зовсім ще маленьких і підлітків:

  • збірки казок;
  • енциклопедії для дітей;
  • вірші для дітвори різного віку;
  • книжки-пазли різного формату;
  • тести;
  • прописи;
  • розмальовки;
  • альбоми для друзів.
У чому секрет підвищеного попиту на наші дитячі книжки?

Усі наші книги для дітей барвисті, яскраві, чудово ілюстровані. Вони написані в ігровій, захоплюючій формі та при цьому змістовні й пізнавальні.
Слід також відзначити професіоналізм, ентузіазм і невичерпну енергію редакторів, художників, дизайнерів, технологів, менеджерів, а також авторів, які всі ці роки активно співпрацюють із нами.

І потім, створюючи розвивальну літературу, ми постійно у творчому контакті з педагогами, дитячими психологами і методистами. Наші букварі, тести і прописи апробовані в групах дитячих садків, а також батьками з дітьми різного віку. Вихователі й учителі нерідко використовують вірші для дітей з наших книжок у розробках своїх занять і сценаріїв дитячих заходів.

До того ж ми видаємо лише ліцензійну літературу. Вся продукція сертифікована і відповідає державним стандартам України.

Наші читачі є не лише в кожному куточку України, але й за її межами. Логотип «Пегаса» завжди впізнають, а книжки із задоволенням читають і діти, і дорослі в Молдові, Румунії, Росії, США.

Ми вітаємо вас на нашому сайті, дорогі друзі!